FX15 Zayıflama Hapı Kullanımı

 

Fx15 kullanımları açısından ve kullanmaması gereken kişiler açısında hiç bir farkı bulunmamaktadır. Ürünü kullanmaması gereken kişiler sırası ile Kalp hastaları Şeker Hastaları Kolestrolüü Bulunanlar 18 Yaşından Küçük bireyler Hamileler Bunların dışında herhangi bir belirgin rahatsızlığı olan kişilerinin doktorlarına bu bilgiyi vererek kullanmalarında herhangi bir sakınca bulunmamaktadır. İki ürününde kullanımı sabahları 2 kapsül akşamları 2 kapsül yemeklerden yarım saat önce tüketilmesi gerekmektedir. Tüketme sırasında en önemli konulardan biriside bol su tüketmektir. Bol su tüketimi Fx15’in sizin için faydasını daha etkili bir biçimde gösterecektir ürünün etkisini daha kısa sürede göreceksinizdir.

Kullanım konusunda daha detaylı bilgi alabilmek için ürünü aldıktan sonra iletişim numaralarımızında bizi arayarak ürün hakkında ve kullanımı hakkında bizlerden bilgi alabilirsiniz.

FX15 ZAYIFLAMA HAPINI KİMLER KULLANAMAZ

Kullanmakta olduğunuz ilaç varsa muhakkak doktorunuza veya eczacınıza bildiriniz. 18 yaşın altındaki kişiler, hamile ve emziren kadınlar kullanmamalıdır. Ürün hızlı yağ yakıcı olup enerji açığa çıkartır. Az uyutmasına rağmen dinçlik verir ve kolay uyanmanızı sağlar. Susatıp ağız kuruluğu yaptıkça bol su içilmelidir. Tok tutucu özelliği vardır. Yemek yemeğe zorlanılmamalıdır, mide bulantısı yapabilir. Hızlı kalp atışı, baş dönmesi, şiddetli baş ağrısı, nefes darlığı ve benzeri belirtiler doz aşımı belirtileridir. Böyle durumlarda ürünü kullanmaya 2 gün ara veriniz ve 3. günden itibaren dozu 1 e düşürerek sabah 1 akşam 1 alarak devam ediniz. Beklenmeyen bir etki gördüğünüzde ürünü kullanmayı derhal kesiniz ve doktorunuza başvurunuz.


Orjinal FX15 siparişi için :0 545 230 74 39

Sipariş Ver